امور مشاركتهاي اجتماعي ، سازمانهاي مردم نهاد و خيريه هاي حوزه سلامت
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ دي
br ENGLISH
برگزاري تجليل از خيرين حوزه سلامت شهرستان ساري مهر ماه94


اولين همايش خيرين سلامت مركز بهداشت در ساري برگزار شد:

اين همايش كه با حضور خيرين نيكوكار و مسئولين استاني و شهرستاني و با همت مجمع خيرين بهداشت وسلامت شهرستان ساري برگزار شد مورد استقبال بي نظيري بود.

دكتر برزگر ضمن خير مقدم به همه مدعوين در اين همايش خيرين را از خالصانه ترين انسانها ياد كردند و گفت:با خدمت اين عزيزان در ساخت و مرمت و تجهيز مراكز بهداشتي و درماني و خانه هاي بهداشت بخش بزرگي از مشكلات در اين خصوص برداشته خواهد شد.

در ادامه دكتر بابا محمودي نقش خيرين در بهداشت و سلامت را مهم تلقي كرده و اظهار داشت در اين بخش خيرين از بالاترين اجر معنوي برخوردار و ماندگار ترين سرمايه ابدي را به يادگار مي گذارند

مشاور رئيس دانشگاه در امور مشااركتهاي مردمي و خيرين گفت: اينان همان گروه من لم يشكر الخالق و لم يشكر المخلوقند كه تاريخ آنان را به نيكي قضاوت خواهند كرد.

ديگر سخنران اين همايش مجتبي كواكبيان مدير اجرايي مجمع خيرين بهداشت و سلامت بودند كه گزارش مبسوطي از عملكرد اين مجمع و نيازهاي بهداشت را ارائه دادند.

دكتر فلاح عضو مجمع خيرين و رئيس سازمان مردم ئهاد در خصوص نقش سازمانهاي مردم نهاد در بهداشت و پيشگيري را از مهمترين عوامل پيشبرد اهداف سلامت تلقي كردوي توجه به بهداشت را مهمتر از درمان و هزينه هاي هنگفت در اين بخش دانستند.

اين مراسم با برنامه شاد توسط هنرمندان و اهداي لوح سپاس به خيرين به كار خود پايان داد.


1394/08/11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal